/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F8ff8a39b73055862fd02c323afab3ea4.jpg)
На Харківщині внаслідок обстрілів постраждали семеро людей
Про це повідомив у Телеграмі начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
“2 жовтня 04:25 Харківський р-н, Дергачівська громада, місто Дергачі. Горіли 2 гаражі, 2 автівки. Пошкоджено скління вікон двоповерхових багатоквартирних будинках, 4 автомобілі. Постраждали 5 осіб (з них 1 дитина)”, - йдеться у дописі.
За уточненою інформацією начальника Дергачівської МВА Вячеслава Задоренка, по місту завдано двох ударів. Один – по гаражному кооперативу одного з мікрорайонів, друге влучання – по відкритій території за межами міста, внаслідок якого загорілася трава та гілля на площі 1000 кв. м. Пожежу ще гасять.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F12dbb51467500455191967de5a772cfd.jpg)
“За медичною допомогою звернулися чоловіки 44 та 29 років, дівчина 23 років та хлопчик 14 років. Місцеві жителі зазнали осколкових поранень. Гострої реакції на стрес зазнали жінки 74 та 51 років, а також дівчина 19 років. На даний момент їхньому життю нічого не загрожує”, - розповів Задоренко.
Крім того, за даними Синєгубова, чотири рази війська РФ завдали ударів по Куп’янську, пошкоджені багатоквартирні та приватні будинки, виникла пожежа, внаслідок одного з вечірніх обстрілів є постраждалі.
“Внаслідок обстрілу горіло приміщення станції швидкої медичної допомоги та гаражі. Постраждали чоловік та жінка”, - зазначив начальник ОВА.
Також під ударом були Малоданилівська громада, там горіла трава на площі 1 га; Куп'янськ - Вузловий, у селищі внаслідок обстрілу горіли будинки; село Васильцівка у Дворічанській громаді, де горіли господарчі споруди та гараж; село Богуславка Борівської громади, в якому горіла лісова підстилка на площі 20 га, 4 приватні житлові будинки, 10 господарчих споруд, будівля клубу; у селі Кіндрашівка Куп'янської громади обстрілом пошкоджено 4 житлові будинки та 5 господарчих споруд; у Мирному тієї ж громади горіла трава на площі 5 га, частково горіли 12 приватних домоволодінь і 8 господарчих споруд.
Як повідомлялося, вранці 2 жовтня війська РФ завдали авіаудару по Київському району Харкова. Пошкоджено гаражний кооператив, автомобілі та приватні житлові будинки.

