![У Китаї 10 000 дронів запустили з одного ноутбука: навіщо це зробили](https://thumbor.my.ua/NkhDf-cu24ExPYqLfkGDlWUNImQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F6c4b6c03fbb34d188874eb711da4eccf.jpg)
У Китаї 10 000 дронів запустили з одного ноутбука: навіщо це зробили
У затоці Шеньчжень під час світлового шоу одночасно пілотували 10 197 дронів. Світлове шоу показало глядачам, зокрема, пам'ятки затоки.
У затоці Шеньчжень у Китаї нещодавно влаштували світлове шоу з використанням понад 10 000 безпілотних літальних апаратів для святкування Національного дня. Про це повідомляє Interesting Engineering.
Цей захід побив два світових рекорди — за найбільшою кількістю дронів, одночасно піднятих у повітря з одного комп'ютера, і найбільшим зображенням, створеним дронами. Кульмінацією шоу стала сцена "Небесне місто", де тисячі дронів рухалися в точній координації, створюючи незвичайне повітряне видовище.
Експозиція також включила в себе елементи культурної спадщини Шеньчженя, поєднуючи інновації з традиціями. Були продемонстровані знакові пам'ятки міста, а також сцени, натхненні бойовими мистецтвами Він Чун, що представляють багату історію міста і динамічне майбутнє.
Ця вистава була лише початком тижневого тижня. Протягом наступних семи днів понад 10 000 дронів освітлюватимуть небо в п'яти районах міста.
Свято настання дня стало часом технологічних чудес, і ця подія стала одним із найбільших шоу дронів, коли-небудь організованих у Китаї. Щоночі формування дронів будуть змінюватися, звертаючи увагу на інший візуальний досвід.
Після показу дронів небо було ще більше освітлене тим, що організатори назвали "кіберфеєрверками". Це була не традиційна піротехніка, а інноваційне злиття світла і технологій. Кіберфеєрверки створили яскравий образ Шеньчженя і потрапили до Книги рекордів Гіннесса.
Раніше ми писали про те, що в Україні тестують новий засіб проти "глушилок" РФ: як допомагають прості смартфони.Ворожі засоби РЕБ дуже заважають українським військам використовувати дрони і високоточні ракети, проте мобільні смартфони мають дати їм велику перевагу, вважають експерти з Zephr.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)