/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F40e077ce1680a6363dc0b2a5feeb9439.jpg)
Неспокійна ніч у Росії: дрони атакували підприємства у Воронезькій області
Про те, що область перебуває під атакою БпЛА, повідомив губернатор. Дрони цілились у кілька підприємств, інформує 24 Канал.
Влада запевняє, що підприємства – цивільні
Російська влада поспішила запевнити місцевих жителів, що підприємства жодного відношення до оборонного комплексу не мають. Мовляв, вони – цивільні і випускають цивільну продукцію.
Також не мовилось і про прильоти, хоча вже підтверджено пожежу в одній з будівель. Горить поверх. За попередньою інформацією, є один поранений.
Зазначимо, що російські моніторингові канали вночі 5 жовтня повідомляли, що дрони рухались у напрямку Морозовська Ростовської області. Там розташований військовий аеродром окупантів.
Зверніть увагу! Напередодні безпілотники СБУ успішно приземлились на нафтобазу у тій самій Воронезькій області. У селищі Анна було 20 резервуарів з пальним. Внаслідок атаки спалахнула потужна пожежа.

