У Норвегії було забито найпізніший хет-трик в історії футболу: відео гольового перформансу

Фрам вдома приймав Мадлу та здобув ефектну перемогу з рахунком 3:2. Господарі поля зробили неймовірний камбек, адже на початку компенсованого часу ще "горіли" у два м'ячі, повідомляє 24 Канал.

Епохальне досягнення

Проте цей поєдинок став особливим та унікальним не через цю подію. Його зробив таким 27-річний норвезький форвард Браян Йохансен.

Він записав на свій рахунок усі три забиті м'ячі своєї команди. Нападник оформив хет-трик за 4 хвилини та 15 секунд – він став найпізнішим в історії футболу (92, 94, 96 хвилини).

Йохансен забив найпізніший хет-трик в історії футболу: дивіться відео

Зазначимо, що Браян Йохансен виступає за Фрам із 2023 року. Він є одним із найкращих бомбардирів ліги, забивши у нинішньому сезоні 18 голів.