Збірна України з пляжного футболу завершила виступи у відборі ЧС-2025

9 жовтня збірна України з пляжного футболу провела поєдинок 1/8 фіналу європейської кваліфікації чемпіонату світу-2025, яка триває в іспанському місті Кадіс.

Після перемог у групі F над Норвегією (8:2, 6:2) і поразки від Польщі (1:8) наша команда сьогодні в 1/8 фіналу в овертаймі поступилася Франції - 4:5, передає Укрінформ.

Голи: Листопад (6-та хвилина, з пенальті), Ігор Левченко (7), Пашко (16, 32) - Варрел (11), Госселін (21), Брю (28), Мезон (32, з пенальті), Баскуаз (37).

Склад збірної України - Неруш, Пославський, Пазенко, Глуцький, М. Левченко, А. Борсук, Листопад, І. Левченко, Зборовський, Пашко, Сіренко, Росс.

Українська команда не змогла пробитися до другого групового раунду відбору ЧС-2025 і завершила виступ у європейській кваліфікації.

Додамо, що світова першість із пляжного футболу відбудеться на Сейшельських островах з 1-го до 11 травня 2025 року.