Сенсації не сталося: молодіжна збірна України на останніх хвилинах втратила перемогу над Англією

Англія (U-21) – Україна (U-21) 2:1

Голи: Макейті, 88, 90+2 – Михавко, 71

Збірна України на виїзді зіграла зі збірної Англії в межах кваліфікації на Євро-2025. Стартовий свисток пролунав о 21:45 за київським часом, пише 24 канал.

Дива не сталося

У першому таймі жодна з команд не змогла відзначитися забитим м'ячем. Україна та Англія обмінювалися небезпечними моментами, проте більше загострень створили саме господарі.

З початком другого тайму суперники знову почали обмін моментами.

Вже на 71-й хвилині Україна відкрила рахунок у матчі. Михавко вдало замкнув головою навіс з правого кутового від Очеретька.

Згодом після кількох загострень Англія все ж пробила оборону "синьо-жовтих". На 88-й хвилині суперники зрівняли рахунок.

До кінця матчу Україна не змогла втримати рівний рахунок. У додатковий час англієць влучно пробив низом у ворота нашої збірної.

Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь Англії.