Футболісти юнацької збірної України поступилися Бельгії у кваліфікації Євро-2025

Юнацьа збірна України з футболу (гравці не старші 2008 р.н.) завершила перший раунд відбору чемпіонату Європи-2025 (U17).

У третьому поєдинку 4-ї відбіркової групи українці з рахунком 1:2 поступилися одноліткам з Бельгії, передає Укрінформ.

Автором голу у складі «синьо-жовтих» став Дмитро Зудін, який зрівняв рахунок на 59-й хвилині. Бельгійці вирвали перемогу на останніх хвилинах зустрічі завдяки Джессі Да Сільві (90).

Як повідомлялося, підопічні Юрія Мороза достроково вийшли до другого раунду кваліфікації Євро-2025 після перемог над Косово (4:2) та Казахстаном (3:0).

Турнірне становище: Бельгія - 9 очок, Україна - 6, Косово - 1, Казахстан - 1.

У другому раунді відбору 28 його учасників навесні 2025 року в 7-ми групах Ліги А боротимуться за 7 путівок до фінального турніру, який влітку пройде в Албанії.