Україна розійшлась мировою із Чехії 1:1. Єдиний гол у складі "синьо-жовтих" забив Артем Довбик, який реалізував пенальті. На жаль, без кадрових втрат у складі української команди не обійшлось.

Що сказав Гуцуляк

Ще у першому таймі Олексій Гуцуляк зіткнувся у боротьбі із капітаном Чехії Томашем Соучеком. Після чого опинився на газоні та втратив свідомість. На щастя, ще на футбольному полі лідера Полісся повернули до тями та доправили у лікарню.

Замість нього на поле вийшов Олександр Зубков.

Після матчу Сергій Ребров повідомив трохи деталей про травму Гуцуляка. За словами головного тренера, в Олексія сильний струс мозку і він залишається у польській лікарні.

У соцмережах футболісти збірної України підтримали Гуцуляка та побажали йому якнайшвидшого одужання.

Уночі 15 жовтня Олексій сам вийшов на зв'язок та заспокоїв усіх у своєму інстаграмі. Футболіст подякував усім за слова підтримки.

Всім дякую за підтримку. Все добре,
– написав гравець.

Гравець збірної України вперше прокоментував свою моторошну травму у матчі Ліги націй - Фото 1
Гуцуляк подякував за підтримку / Скриншот із інстаграму футболіста

Додамо, що для Гуцуляка цей матч став лише третім у футболці збірної України. Загалом провів на полі 111 хвилин та поки що не відзначився результативними діями.