Український олімпійський чемпіон Абраменко завершив кар'єру

Спортсмен вирішив завершити професійні виступи.

Президент НОК України Вадим Гутцайт повідомив про те, що зірковий український фристайліст Олександр Абраменко завершив кар'єру.

"Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко вже закінчив свою спортивну кар'єру. Можливо, за медаль на Іграх через два роки побореться інший фристайліст, призер етапів Кубка світу у лижній акробатиці Дмитро Котовський. Готуватимемося, а далі побачимо. Поки що про медальні перспективи тих чи інших представників зимових видів спорту ще говорити рано", – наводить слова Гутцайта sport-express.ua.

Нагадаємо, на останній зимовій Олімпіаді-2022 у Пекіні Олександр Абраменко завоював срібну медаль. Український спортсмен зумів посісти друге місце у лижній акробатиці, поступившись лише китайцю Ці Гуанпу.

36-річний Абраменко є єдиним чоловіком в історії України, якому вдалося здобути нагороди на двох зимових Іграх. У Пхенчхані-2018 українець став чемпіоном.

У лютому минулого року стало відомо, що Абраменко отримав травму і може завершити кар'єру. Офіційно про завершення кар'єри сам спортсмен не оголошував.

Раніше повідомлялося про те, що Абраменко виставив на благодійний аукціон дві медалі Ігор.