"Вони хоробри": в "Арсеналі" похвалили "Шахтар" за програний матч у Лізі чемпіонів

Донеччани поступилися у Лондоні.

Головний тренер "Арсеналу" Мікель Артета прокоментував перемогу у матчі 3-го туру Ліги чемпіонів УЄФА проти "Шахтаря"

"У Лізі чемпіонів завжди важко. Ми повинні були забивати більше у першому таймі, а у другому таймі я відчув невелику втому. Грати 60 хвилин удесятьох кілька днів тому – це важко.

Ми залишили гру трохи відкритою, але ми боролися за три очки. Не знаю, чи був пов'язаний незабитий пенальті зі втомою. Треба віддати належне "Шахтарю", вони хоробрі. Коли ви даєте їм час на роботу з м'ячем і втрачаєте його – ви страждатимете", - сказав Артета.

Нагадаємо, вчорашній поєдинок "Арсенал" – "Шахтар" завершився мінімальною перемогою господарів поля із рахунком 1:0.

Єдиний гол англійці забили у середині першого тайму, коли Мартінеллі пробив у стійку, після чого м'яч від Різника відскочив у ворота.

Для "Шахтаря" це друга поспіль поразка в Лізі чемпіонів при одномк нічийному результаті.

Раніше повідомлялося, що воротар "Шахтаря" вписав своє ім'я в історію Ліги чемпіонів.