Жіноча збірна України здобула виїзну нічию у матчі проти Туреччини (1:1). За команду Володимира Пятенка голом відзначилася Дар'я Апанащенко.

Рекордне досягнення Апанащенко

На 31-й хвилині нападниця скористалася помилкою турецької воротарки та влучно пробила у дальній кут воріт. Після перерви туркені зуміли відігратися та звести поєдинок до нічийного результату.

Матч у Стамбулі став 150-м для нападниці збірної України Дар'ї Апанащенко. 38-річна гравчиня з 2002 року виступає за "синьо-жовтих" та є рекордсменкою збірної України за цим показником. На рахунку Дар'ї 66 голів у складі національної команди.

Гросмейстерська цифра: лідерка збірної України встановила рекорд за кількістю матчів - Фото 1

Дар'ї Апанащенко зіграла 150-й матч за збірну / фото УАФ

Матч проти Туреччини став ювілейним також для голкіперки Катерини Самсон. Представниця полтавської Ворскли відіграла 50-й поєдинок.

Збірна України у відборі на Євро-2025

• Матч-відповідь 1-го раунду відбору на Євро-2025 відбудеться 29 жовтня. Номінально домашній поєдинок українки проведуть у Кишиневі на стадіоні "Зімбру".
  • У другому раунді плей-оф 14 збірних розіграють сім путівок до фінального турніру Євро-2025. На ньому мають виступити 16 учасників.