![Одесу атакували безпілотники: пошкоджені приватні будинки й навчальний заклад, є поранені](https://thumbor.my.ua/zKtvSXnYuq698ueLpPV0z1nBpEE=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Ffcc7d8ac05384ae12f47ca75734fd41e.jpg)
Одесу атакували безпілотники: пошкоджені приватні будинки й навчальний заклад, є поранені
Про це в Телеграмі повідомив голова одеської ОВА Олег Кіпер, передає Укрінформ.
«Російські терористи здійснили масовану атаку дронами на Одеський район. Є пошкодження цивільної інфраструктури та поранені», - написав він.
За даними Кіпера, внаслідок атаки ударних безпілотників в Одесі та районі пошкоджені приватні житлові будинки, у декількох з них сталося займання. В одному з навчальних закладів Одеси вибито вікна та пошкоджено фасад.
Окрім того, через пошкодження осколками, в місті сталася розгерметизація та займання двох газових труб. У низці будівель вибиті вікна.
Наразі відомо про двох поранених: в Одесі та передмісті.
«Над ліквідацією наслідків працюють усі відповідні екстрені служби. Постраждалим надається допомога», - додав очільник ОВА.
Фото ілюстративне: Aleksandr Gusev/PACIFIC P/SIPA
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)