Що розповів Ель Кравчук:
Український співак El Кравчук (Андрій Остапенко) ще в дитинстві виявив, що не такий як усі. Крім надзвичайно артистичної натури хлопчика вирізняли труднощі під час читання.
З віком проблема нікуди не зникла, хіба що тепер дорослий артист розуміє, що з ним відбувається, та знає, як із цим боротися. Про свій розлад Ель Кравчук розповів лише нещодавно, в інтерв'ю Славі Дьоміну.
Так зірка розповів, що страждає від дислексії. "Ти вигадуєш те, чого не існує. Наприклад, ти читаєш книгу, а тобі лінь читати, і ти просто дивишся на неї й вигадуєш інший зміст. Переставляєш склади в словах. Це така специфічна хвороба", - каже Остапенко.
Згодом він "приструнив" своє порушення: під час читання співак не поспішає, і спершу читає текст подумки, а потім озвучує його. Це значно полегшує завдання.
"У мене мозок швидше працює, аніж рот. Мозок йде на кілька кроків вперед, а я не встигаю. Але в дитинстві я навпаки був трішки іншим", - поділився Ель Кравчук.
Хто такий EL Кравчук?
EL Кравчук - український співак, актор і телеведучий. 1995 року подав заявку на участь у міжнародному конкурсі "Червона Рута" і переміг у ньому. Почався запис першого альбому. У 1996 році підписав контракт із лейблом "Музична біржа" і вступив до Київської державної консерваторії. У 1997 році вийшов перший альбом виконавця "Нічий". 2003 року Кравчук зробив перерву в сольній кар'єрі і весь час присвятив театральній постановці "Гамлет" (режисер - Андрій Жолдак). Кравчук взяв участь у 85 виставах в Україні, Голландії, Франції, Іспанії, Македонії, Хорватії, Румунії, Болгарії, Польщі, Німеччині, Росії, Сербії.
Українські зірки шоу-бізнесу - останні новини:
Раніше Главред показував, який вигляд має дворічна донька української тенісистки Еліни Світоліної від її чоловіка, французького тенісиста Гаеля Монфіса.
Також спортсмен-депутат Жан Беленюк уперше зізнався, чому самотній. Він поділився планами на майбутнє і розповів, чому раніше не був таким уважним до свого особистого життя.
Читайте також:
Що таке дислексія?
Дислексія - вибіркове порушення здатності до оволодіння навичками читання і письма при збереженні загальної здатності до навчання. Проблеми можуть включати труднощі з читанням вголос і про себе, правописом, швидкістю читання і розумінням прочитаного. Дислексія відрізняється від труднощів читання, спричинених проблемами зі слухом або зором, або слабким освітнім середовищем. Походження дислексії неврологічне і не пов'язане з низьким інтелектом, емоційними порушеннями або недостатньою мотивацією до навчання. Дислексія є найпоширенішим розладом навчання і трапляється в усіх мовах, де проводили дослідження. Дислексія буває вродженою або набутою, повідомляє Вікіпедія.