Історія з ядерною доктриною поки що діє більше проти росії, ніж їй допомагає, - політолог
Історія з ядерною доктриною поки що діє більше проти росії, ніж їй допомагає, - політолог

Історія з ядерною доктриною поки що діє більше проти росії, ніж їй допомагає, - політолог

Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

По-перше, пояснює експерт, це редакційна позиція взагалі видання, а не повідомлення джерел в оточенні Трампа, нехай і журналісти, можливо, знають про якісь певні розмови. Але тут ситуація цікава в іншому, зазначає він, адже поки що Трамп може вести якийсь діалог із путіним чи Зеленським лише як обраний президент, а після 20 січня спокійно скаже, що ситуація змінилася.

«Тому я думаю, що, можливо, якісь розмови вестимуться між членами команди, можливо, Трамп встигне вже призначити цього спецпредставника, який займатиметься питаннями врегулювання, і ця людина вже неформально почне налагоджувати якісь зв'язки, з кимось зустрічатись і про щось говорити», - розмірковує Ігор Рейтерович.

Проте, стверджує він, сьогодні з боку росії ми точно не бачимо якихось посилів, що вони готові за стіл переговорів сідати і щось реально домовлятися. Натомість, нагадує експерт, у ЗМІ ми читаємо якісь неадекватні ультиматуми щодо того, щоб віддати 4 українські області, скоротити чисельність армії, що взагалі жодна країна в сучасному світі не робитиме.

«путін поки що просто нагнітає, піднімає ставки, можливо, готується до того, що, коли вже Трамп справді стане президентом повноважним, він зможе виступити більше з позицій сили. Але, чесно кажучи, виходить так собі, тому що історія навіть із цією ядерною доктриною поки що діє більше проти росії, ніж їй допомагає. На Заході ніхто цього не злякався, а американці взагалі відверто потролили і сказали, що нічого не збираються до своєї доктрини вносити», - підсумовує Ігор Рейтерович.

Також Politeka писала про те, що Мусієнко розповів, чи може Patriot збити нову російську балістичну ракету.

Джерело матеріала
loader
loader