У ніч на 28 листопада Росія здійснила черговий ракетно-дроновий удар на міста України, серед яких був і Київ. Для атаки на столицю ворог застосував крилаті ракети повітряного базування та безпілотники різного типу, повідомили у КМВА.
Повітряну тривогу в столиці оголосили майже опівночі через загрозу БпЛА зі східного напрямку. Тривога тривала майже 9 з половиною годин. Ближче до ранку російські повітряно-космічні сили виконали пуски ракет Х-101 з бортів стратегічної авіації Ту-95МС, - зазначили в адміністрації.
За даними чиновників, ракети заходили на Київ з різних напрямків. У результаті протиповітряного бою усі ворожі цілі, які загрожували Києву, були знищені. Станом на 10 ранку відомо про падіння уламків в двох районах столиці - в Дніпровському та Дарницькому. Даних щодо постраждалих немає. Пошкоджень зазнало окреме підприємство - вибиті двері, вікна, пошкоджене вантажне авто.
За даними додатку Повітряна тривога, вночі тривога у тривога тривала 9 годин 26 хвилин.
- Це друга найдовша тривога за час війнию Антирекорд був 8 листопада 9 годин і 57 хв. Ло цього найтриваліші повітряні тривоги в Києві були: 27 травня 2022 року — 7 годин 55 хвилин та 31 липня 2024 року — 7 годин 14 хвилин. 5 вересня 2024 повітряна тривога тривала 9 годин і 8 хвилин, - йдеться у додатку.
- За 1000 днів війни у Києві пролунало 1369 тривог сумарною тривалістю 1553 годин. За цей час збройні сили Росії застосували по столиці України понад 2 500 одиниць ракет і БпЛА.
- 28 жовтня на Хмельниччині тривала найдовша повітряна тривога від початку повномасштабного вторгнення РФ - 11 годин.