Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів
Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів

Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів

Сьогодні на огляді друге покоління флагманських моніторних повнорозмірних навушників від Beyerdynamic: закриті Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та відкриті Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II. Моделі оснащено удосконаленими динамічними випромінювачами TESLA.45 зі спротивом всього 30 Ом, що позитивно вплинуло на якість їхнього звучання, а також рядом технічних рішень які роблять їх одними із кращих моніторів у своєму ціновому сегменті.

Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II
28 728 грн грн.

Плюси:

звук (деталізація, масштабність, насиченість, ембіент), моніторне звучання, ергономіка, комплектація, дизайн, відносно легка розкачка

Купити в Portativ.ua

Мінуси:

незмінне оголівʼя

Купити в Portativ.ua
8.8/10
Оцінка ITC.ua
Відключайте рекламу - підтримуйте ITC! Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів - Фото 1

Зміст

  • 1 Паковання та комплектація
  • 2 Дизайн та ергономіка
  • 3 Технічні характеристики та особливості
    • 3.1 Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II
    • 3.2 Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II
    • 3.3 Референс для професіоналів
    • 3.4 Нове покоління випромінювачів TESLA.45
    • 3.5 Максимальний комфорт
  • 4 Звук
    • 4.1 Порівняння
  • 5 Ціна та конкуренти

Паковання та комплектація

Навушники постачаються у великих картонних пакунках в темних кольорах. Всередині в обох моделей знаходиться однаковий набір. Комплект повноцінний та без надмірностей:

  • захисний кейс;
  • витий дріт 3 м на 3,5 мм jack із перехідником на 6,3 мм jack;
  • прямий дріт 5 м на 3,5 мм jack із перехідником на 6,3 мм jack;
  • додаткові амбушури.

Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів - Фото 2

Захисний кейс вміщує в собі не тільки навушники, а й всі комплектуючі аксесуари: під амбушури виділено окреме місце, а дроти ховаються у відділенні що прикріплено до кришки кейсу. Чохол відчувається доволі надійним та міцним – від падіння та помірного тиску під час транспортування точно захистить.

Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів - Фото 3

Дроти якісні та приємні у використанні. Конектор mini-XLR добре тримається та надійно фіксується в чаші навушників. Вага витого кабелю не заважає у повсякденному використанні, проте може заважати на столі через свій розмір.

Спецпроєкти
111

Дизайн та ергономіка

Візуально Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II дуже схожі на своїх попередників: стриманий дизайн в темних кольорах та мінімум декоративних елементів. Все практично та без зайвих деталей, єдина прикраса це лого та назва моделі на чашах.

11111

Нижче порівняння дизайну попереднього покоління та новинок.

11

Оголівʼя вкрито штучною шкірою із мʼяким матеріалом всередині. Покриття оголівʼя незмінне, на відміну від молодших моделей, проте якість збірки та матеріалів вища, тому теоретично оголівʼя DT 1770 MK II та DT 1990 MK II мають слугувати довше.

11

Ергономічно це одні з кращих повнорозмірних навушників на ринку, особливо в цьому ціновому сегменті. Змагатися по рівню комфорту можуть хіба що Sennheiser 600-серії, Sennheiser HD 490 PRO та легендарні студійники типу Beyerdynamic DT 770 чи Sony MDR-7506.

Обидві моделі дуже зручні, не тиснуть на голову, добре сидять і абсолютно не заважають протягом робочого дня. Єдине що трохи незручно це товстий витий дріт, але це вже придирки, бо сам по собі кабель прекрасної якості.

11

Оскільки конструкційно DT 1770 PRO MK II та Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II дуже схожі на дуже надійні DT 770 та DT 990, є причина розраховувати що дорожча модель буде слугувати своєму власникові не менше та легко переживатиме агресивне ставлення, звісно, в межах розумного.

Амбушури міняються доволі легко, хоча і не дуже інтуїтивно зрозуміло. Проте на чашах є спеціальний паз, в який вставляється амбушура. Після цього її достатньо прокрутити, щоб мʼяке кріплення продовжувало потрапляти в зазор, за принципом продівання ключів у кільце. Це не так зручно, як защіпки, нариклад, у Sennheiser HD 490 PRO, але краще ніж взагалі не змінні амбушури.

11

Технічні характеристики та особливості

Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II

Тип носінняПовністю накладні
КонструкціяВідкриті
Тип підключенняПровідні
Номінальний імпеданс навушників30 Ом
Вага навушників без кабелю376 г
Частотний діапазон навушників5–40 000 Гц
Номінальний рівень звукового тиску94 дБ SPL (1 мВт/500 Гц)
Тип звукового з’єднання із вухомОхоплюючі (навколо вуха)

 

Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II

Тип носінняНавколо вуха
КонструкціяЗакриті
Тип підключенняПровідні
Номінальний імпеданс навушників30 Ом
Вага навушників без кабелю377 г
Частотний діапазон навушників5–40 000 Гц
Номінальний рівень звукового тиску95 дБ SPL (1 мВт/500 Гц)
Тип звукового з’єднання із вухомОхоплюючі (навколо вуха)

 

Референс для професіоналів

Відкрита конструкція DT 1990 PRO MKII дає природне просторове звучання, що робить їх оптимальним вибором для зведення, мастерингу та редагування.

Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів - Фото 20

Тоді як закриті DT 1770 PRO MKII дають високий рівень звукоізоляції. Навушники підходять для запису, моніторингу та редагування, показуючи відмінну продуктивність як референсна модель у повсякденній студійній роботі чи в гучних умовах живих виступів. Динамічний звуковий профіль характеризується потужними басами, природними середніми частотами та деталізованими високими.

Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів - Фото 21

Нове покоління випромінювачів TESLA.45

DT 1770 PRO MKI та DT 1990 PRO MKII оснащено новітньою технологією драйверів TESLA.45. Заявлено, що повністю оновлена 45-міліметрова система драйверів забезпечує високу роздільну здатність, мінімальні спотворення та відмінну динамічну реакцію. TESLA.45 дає точність сигналу навіть на високих рівнях гучності – інженери досягли студійної якості звуку завдяки оптимізованим за вагою матеріалам.

Завдяки імпедансу 30 Ом навушники сумісні з широким спектром пристроїв. Звук характеризується точною передачею низьких частот аж до найнижчих октав. Злегка приглушені високі частоти, порівняно з попередньою моделлю, дозволяють уникнути помилок під час зведення. Просторове звучання дає змогу чітко розташувати інструменти та голоси під час зведення.

Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів - Фото 22

Виробництво звукових перетворювачів відбувається на головному підприємстві компанії у Гайльбронні, Німеччина. Кожна пара навушників містить два драйвери TESLA.45, які проходять кілька етапів вимірювання під час виробництва.

Максимальний комфорт

MKII створені для тривалого використання в студії. Міцна гнучка конструкція металевої дужки забезпечує оптимальний тиск на голову, а велюрові амбушури та оголівʼя зі шкірозамінника не викликають дискомфорту навіть під час тривалих сесій.

Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів - Фото 23

М’який наповнювач із пам’яті форми адаптується до форми голови, а спеціальні виїмки запобігають тиску на чутливі ділянки. Оголівʼя та амбушури за необхідності легко замінюються.

Звук

Якщо попереднє покоління відчувалось скоріше як бажання бренду закрити сегмент для професіоналів, в яких є більше грошей і які можуть собі дозволити монітори за $500+, то MK II вже можна назвати максимально серйозним гравцем, який буде агресивно конкурувати з предтоповим сегментом.

Звучання нових Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II масштабне, деталізоване та дуже насичене. По характеру вони схожі на молодші версії, так що користувачі DT 770 і DT 990 приблизно можуть уявити як вони працюють, проте флагмани в рази інформативніше.

Жанрово навушники абсолютно універсальні, а також просто розкачуються, що приємно дивує, особливо після активного використання DT770 на 250 Om. Секрет полягає у використання драйверів TESLA.45 з опором всього 30 Ом. Звісно, джерело та можливості підсилювача все ще дуже важливі, але навіть середня аудіокарта має добре розкрити їх звучання.

Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів - Фото 24

Це рідкісний випадок приємних моніторів: зазвичай топові моніторні моделі не надто приємно слухати, якщо ти не власник медіатеки дуже високої якості та, що важливіше, твої улюблені альбоми мають бути добре записані та зведені. Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II не так прискіпливо ставляться до записів, проте в них чути кожну дрібницю. Вони чудово підійдуть для роботи зі звуком на дуже високому рівні, проте для роботи на максимальному рівні, потрібні максимальні навушники, на кшталт Audeze LCD-X, які як раз і дадуть почути абсолютно всі недоліки запису.

Загалом Beyerdynamic звучать рівно та інформативно – в них можна як записувати чи зводити звук, так і отримувати задоволення від прослуховування музики, але це не самий максимум моніторності, що особисто для автора та для багатьох людей буде тільки плюсом.

Основне тестування проходило за допомогою ЦАП Chord Mojo 2, ЦАП Chord Hugo 2 та аудіоінтерфейсом RME Babyface Pro FS.

Порівняння

Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II звучать трохи зажатіше ніж відкриті DT 1990 PRO MK II, що зрозуміло та абсолютно нормально для закритого формфактора. Різниця помітна, але не настільки суттєва, щоб через неї нехтувати закритими DT 1770 PRO MK II. Якщо потрібна звукоізоляція, як зовнішня, так і внутрішня, можна сміливо брати DT 1770 MK II. Якщо ж це не так принципово, варто звернути увагу на відкриті DT 1990 MK II. Особливо якщо користувач не працює зі звуком.

Для запису та моніторингу підійдуть DT 1770 PRO MK II, тоді як DT 1990 PRO MK II оптимальні для зведення та постобробки.

Порівняно з минулим поколінням DT 1770 PRO та DT 1990 PRO, нова генерація звучить значно цікавіше: зросла деталізація, робота з ембіентом, інформативність середніх частот та обʼємність басів.

Ціна та конкуренти

Вартість Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II і Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II однакова та становить 28 728 гривень.

Огляд навушників Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II: гідне оновлення професійних флагманів - Фото 25
Минуле покоління (Beyerdynamic DT 1990 PRO і Beyerdynamic DT 1770 PRO) обійдеться у 27 972 гривень, що при різниці у звучанні не варто економії. Проте комусь звук минулого покоління може сподобатись більше, тому рекомендовано порівняти всі версії перед покупкою.

Серед відкритих моделей найближчими конкурентами є Neumann NDH 30 за 31 229 гривень, Sennheiser HD 660S2 за 27 549 гривень, Sennheiser HD 490 PRO Plus за 22 029 гривень та Audeze MM-100 за 21 000 гривень. Ці моделі програють по деталізації та масштабності звучання, проте також відрізняються характером звучання.

Серед закритих моніторів як конкурента можна виділити хіба що Audeze LCD-2 Closed, але вартість цієї моделі становить вже 48 130 гривень.

8.8/10
Оцінка ITC.ua
Дизайн, ергономіка
8.5
Ергономічно це одні з найзручніших повнорозмірних навушників, але витий дріт не надто зручний, тоді як прямий задовгий для використання за столом.
Якість збирання, матеріали
9
Якісні матеріали та надійна якісна збірка.
Якість звучання
9
Дуже висока якість звуку.
Комплектація
8.5
Якісна та повноцінна комплектація, без зайвих непотрібних речей, які зазвичай тільки збільшують цінник. Але витий дріт підійде не всім.

Висновок:

Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II — гідне друге покоління якісних студійних моніторних навушників. Чудова деталізація звуку, якісна робота з басами та ембіентом, універсальність, моніторне звучання, покращена ергономіка та технологія TESLA.45, що дає точну передачу звуку з мінімальними спотвореннями на 30 Ом підсилення, роблять ці навушники одними із кращих у своєму сегменті.

Якщо для DT 1990 PRO MK II ще можна знайти конкурентів, то серед закритих моніторів цього класу це унікальна модель, яка поступається тільки дорожчим моніторам (мова саме про монітори, для прослуховування музики є багато варіантів).

Відмінність між відкритою моделлю DT 1990 PRO MK II та закритою DT 1770 PRO MK II полягає в рівні звукоізоляції та акустичному оформленні: перші дають більше просторового звучання, а другі мають кращу ізоляцію від зовнішніх шумів та більш пропрацьовані ударні.

З урахуванням ціни та характеристик, Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та DT 1990 PRO MK II — одні з кращих варіантів у своєму сегменті, які задовольнять вимоги як професіоналів, що працюють зі звуком, так і просто поціновувачів якісного не прикрашеного звучання.

Купити в Portativ.ua

Висловлюємо подяку магазину Portativ.ua за надані на огляд навушники Beyerdynamic DT 1770 PRO MK II та Beyerdynamic DT 1990 PRO MK II

Теги за темою
музика
Джерело матеріала
loader
loader