![WBC презентувала пояс, який вручать переможцю бою-реваншу Усик - Ф'юрі](https://thumbor.my.ua/Xew1IIUXbTKUL4HymmACcAaIbFQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F066a2b6442a7ed70dea41a40e0c9b04b.jpg)
WBC презентувала пояс, який вручать переможцю бою-реваншу Усик - Ф'юрі
Світова боксерська рада (WBC) презентувала пояс для переможця бою-реваншу Олександр Усик - Тайсон Ф'юрі.
Як повідомляє TNT Sports, пояс, який виконаний у леопардових кольорах, представив президент WBC Маурісіо Сулейман, передає Укрінформ.
На ньому - фото Усика та Ф'юрі та напис, який підкреслює його посвяту 50-річчю проведення знаменитого поєдинку між Мухаммедом Алі і Джорджем Форманом. Він відбувся 30 жовтня 1974 року у місті Кіншаса (нині столиця Демократичної Республіки Конго), і Алі здобув перемогу.
Як повідомляв Укрінформ, реванш між володарем титулів WBC, WBA, WBO, IBO у надважкій вазі між українцем Усиком та олишнім чемпіоном британцем Ф'юрі відбудеться у ніч з 21-го на 22 грудня у Саудівській Аравії.
Фото x.com/wbcmoro.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)