Відкриття оповите ще більшою таємничістю.
У перуанській пустелі продовжують знаходити "мумії іншопланетян", що спантеличило дослідників.
Про це пише LADbible.
Подібні до тих, що раніше були викопані в пустелі Наска, два нових тіла – Палома та Антоніо – також мають три пальці, як і попередні мумії, але мають маленькі, розкосі очі, і, як кажуть, розміром із "невисоку дорослу людину".
Нещодавно їх проаналізував доктор Давид Руїс Вела, колишній президент Медичної асоціації Перу, і виявив, що це людські органи зі структурою мозку, навіть стверджуючи, що Антоніо мав ножове поранення в грудях. У Паломи також було волосся, що вперше трапилося з муміями, хоча вважається, що їм 1 500 років.
Ті, хто працював над тілами, також припускають, що вони були скам'янілими завдяки водоростям, які дозволили їм так довго зберігатися, а також високотоксичному клею. Ці матеріали "не відповідають тогочасним", що додає ще більше запитань і здивування щодо цих цифр.
Вони не схожі на попередні мумії, знайдені Гайме Мауссаном, оскільки ці дві мають різні риси обличчя і розмір, а також поранення Антоніо.
"У нього є удар ножем, який зламав ребра з лівого боку грудної клітки, проник через грудну клітку, живіт, печінку і повністю перфорував його зсередини", - пояснив доктор Вела. "Це перший випадок, коли ми знайшли висохле тіло з волоссям, волосся мідного кольору. Ця істота прожила 60 років".
Повідомляється, що загадкові трупи були знайдені захованими в печері в Наска 2017 року, а багатовікові "іншопланетяни" мають "30% невідомих" ДНК. Тепер усі троє конгресменів перуанського комітету підтримали ініціативу дозволити досліджувати суперечливі мумії Наска в США.
У презентації, яка відбулася минулого місяця, комітет підтримав пропозицію, яка означала, що їхні вчені працюватимуть разом з американськими для дослідження нібито зовнішніх істот. Перуанський конгресмен Герман Такурі, член арбітражної партії Блоку та комісії з питань культури, організував публічні слухання в Конгресі Республіки Перу для обговорення можливого існування іншопланетян і "мумій тридактилів".