/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F18%2F4a38c90080b0c7d65379362a9ac43bd8.jpg)
«Піккардійська Терція» в Києві: різдвяний концерт
Цей концерт стане частиною масштабного всеукраїнського туру, який об’єднає десятки міст України. Святкова програма «Піккардійської Терції» подарує слухачам найкращі різдвяні пісні, колядки, улюблені хіти та прем’єри, сповнені магії й тепла.
«Піккардійська Терція» — унікальна акапельна формація, що понад 30 років зачаровує серця слухачів. Володарі Національної премії ім. Т. Шевченка й заслужені артисти України своїми голосами створюють музику, яка торкається душі й залишається у пам’яті назавжди.
Особливість туру: концерти — благодійні. Зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку українських воїнів.
«Різдво — це свято надії й добра. Ми хочемо, щоб наша музика стала частиною цього свята для всіх, хто прийде на концерти, і водночас допомогла тим, хто виборює для нас можливість святкувати у вільній Україні!» — зазначають учасники формації.
Квитки за посиланням.

