/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F75994b3c03b448b9616187bfe3c9be67.jpg)
Російський літак упустив крилату ракету Х-69 на Воронезьку область: мапа
Ракета, як розповіли джерела в екстрених службах РФ, здійснила так зване мимовільне сходження і зруйнувалася під час падіння, її уламки спровокували пожежу.
Російський літак упустив крилату ракету Х-69 на Воронезьку область.
Про це повідомляє Telegram-канал ASTRA.
"Напередодні у полі біля села Олександрівка у Воронезькій області виявили уламки невідомого об'єкта. Він вибухнув і спровокував пожежу. Передбачалося, що це були уламки збитого безпілотника. Однак коли на місце пожежі приїхали співробітники Росгвардії, то з'ясувалося, що це фрагменти російської крилатої ракети Х-69, яку ЗС РФ використовують для ударів по українській енергетиці", – йдеться у повідомленні.
Ракета, як розповіли джерела ASTRA в екстрених службах регіону, здійснила так званий мимовільний сход і зруйнувалась при падінні.
Про постраждалих та руйнування інформація не надходила.

