/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fd590c41c199c1cfcbee823da63325e1f.jpg)
У Покровському районі ліквідували пожежу на підприємстві, спричинену російським обстрілом
У Покровському районі Донецької області рятувальники ліквідували пожежу на території підприємства, яка виникла внаслідок російського обстрілу 15 січня.
Як передає Укрінформ, про це Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Донецькій області повідомляє у Фейсбуці.
"15 січня ворог вкотре обстріляв Покровський район, удар прийшовся по одному з місцевих підприємств. Внаслідок обстрілу виникла пожежа покрівлі однієї з будівель підприємства", - ідеться у повідомленні.
Надзвичайники протягом шести годин боролися з вогнем та ліквідували пожежу на площі 1200 кв. м.
Інформація про загиблих або поранених не надходила.
Як повідомляв Укрінформ, за минулу добу росіяни 3 тисячі 136 разів обстріляли 15 населених пунктів на Донеччині.
Фото: ДСНС
Кучеренко заявив про дві смерті слюсарів від "дикого перенавантаження": що відповіли в КМДА
5 UA
Попри морози: у Чернівцях помітили яскравих папуг з Африки
24tv
У телеграмі поширюють рекламу з фейком про нібито введення графіків водопостачання в Києві
Детектор М
Син Костянтина Грубича, який втратив руку на фронті, показався з механічним протезом
24tv
Кличко підтвердив смерть слюсаря у Києві: що сталося насправді
TSN
Графіки відключення світла в Харківській області на 22 та 23 січня: оголошено додаткові знеструмлення
Политека
Зеленський: Близько 4000 будинків у Києві досі без тепла, майже 60% столиці - без світла
УкраинФорм