![Польща обмежила ризик блокування кордону з Україною](https://thumbor.my.ua/mrvy1Xd3dr9S2Ehuc654XSm0Tdk=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F424847ad7552587451218241477d1017.jpg)
Польща обмежила ризик блокування кордону з Україною
У Польщі вигадали, як запобігти блокуванню українського кордону.
Як передає "Хвиля", про це повідомив голова Ради з питань співпраці з Україною та Комітету у закордонних справах Сейму Польщі Павел Коваль, пише Rzeczpospolita.
Польський уряд додав прикордонні контрольно-пропускні пункти до переліку критичної інфраструктури, щоб обмежити можливі спроби блокування польсько-українського кордону в майбутньому.
![Блокада на кордоні з Польщею](https://thumbor.my.ua/QKiF3ETo67ayn_mkA_PDhXUylB0=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2Feebcbd661cd8e228e171863953ebf1e4.jpg)
"Уряд запровадив постанови щодо критичної інфраструктури, що трохи зменшило незручності, пов'язані з протестами на кордоні", – заявив Коваль.
За його словами, "перелік того, що вважається критичною інфраструктурою, розширено".
Коваль також звернув увагу на те, що фермери в Польщі та ЄС завжди шукатимуть способи організації протестів, які матимуть найбільший вплив на владу. У свою чергу, будь-яка влада намагатиметься обмежити ці протести в рамках закону.
Раніше повідомлялося, що поляки знову почали страйк на кордоні з Україною.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)