Прем’єра української комедії «Збори ОСББ» відбудеться 1 лютого на каналі ICTV2
Прем’єра української комедії «Збори ОСББ» відбудеться 1 лютого на каналі ICTV2

Прем’єра української комедії «Збори ОСББ» відбудеться 1 лютого на каналі ICTV2

Стрічка виробництва студій «Мамахихотала» та United Heroes стартувала в українських кінотеатрах 12 грудня 2024 року.

Телевізійна прем’єра української комедії «Збори ОСББ» режисера Міті Шмурака відбудеться 1 лютого о 19:00 в ефірі ICTV2. Про це повідомила пресслужба мовника.

За сюжетом, жителі звичайного будинку збираються, щоб обговорити купівлю спільного генератору на зиму. Однак його потужності на всіх не вистачить, а питання «кого залишити без тепла» загострює старі конфлікти та провокує сварки, що переростають у непримиренне протистояння. 

«Цією комедією ми продовжуємо наш суботній вечірній слот українського кіно. Вітаємо творців з телевізійною премʼєрою цього іронічного та суперактуального фільма, бажаємо гарних  рейтингів, а нашим глядачам — веселого тихого  вечора в кампанії з улюбленими акторами, зірками тіктоку та ютубу, що втілили таких впізнаваних персонажів», — прокоментувала маркетинг-директорка телеканалу ICTV та ICTV2 Поліна Толмачова.

Ролі у комедії виконали актори Олександр та Марія Рудинські, Ангеліна Самчик, Ігор Портянко, Михайло Кукуюк, Ольга Сумська, Ніна Набока, Віктор Жданов, Антоніна Хижняк, Міша Лебіга та Євген Янович.

Саундтрек стрічки «Кожної зими» був створений у колаборації співачки Kola та проєкту «МУР».

Комедія стартувала в українських кінотеатрах 12 грудня 2024 року. 

  • Читайте також: Небезпечні повороти на зборах ОСББ

Фото надала комунікаційна команда стрічки

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Кіно кіновиробництво
Джерело матеріала
loader
loader