Ще із заводськими наклейками: у Києві помітили найновішу Skoda Superb 2025, ось він – флагман
Ще із заводськими наклейками: у Києві помітили найновішу Skoda Superb 2025, ось він – флагман

Ще із заводськими наклейками: у Києві помітили найновішу Skoda Superb 2025, ось він – флагман

Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які й дня не можуть прожити без чогось новенького з великого та дивовижного світу автотехніки, є дуже цікава інформація. Справа в тому, що у Києві помітили Skoda Superb нового покоління. Це одне з перших подібних авто у столиці, адже флагманська модель чеської марки лише нещодавно вийшла на український ринок.

Нова Skoda Superb стала більшою і просторішою, а об'єм її багажника зріс до 645 л. Наразі модель в Україні пропонують з 2,0-літровими турбомоторами на 204 та 265 сил.

Її фотографії опублікували на сторінці topcars_ua у Instagram.

Skoda Superb, фото: Topcars UA

Нова Skoda Superb 2025 підросла до 4,91 м у довжину, а її дизайн став більш елегантним – на зміну граням прийшли плавніші лінії. На відміну від побратима VW Passat B9 модель випускають не тільки в кузові універсал, але і як ліфтбек.

У салоні встановлено цифровий щиток приладів та великий 13-дюймовий тачскрин, а важіль КПП перенесли на кермову колонку. Нова Skoda Superb стала просторішою, а об'єм багажника ліфт бека збільшений до 645 л.

Skoda Superb в Україні коштує від 1658500 гривень і доступна в двох комплектаціях. Базовий варіант Selection отримав безключовий доступ, тризонний клімат-контроль, парктронік, камеру, круїз-контроль, електропривод, підігрів та масаж крісел, а також набір систем безпеки.

Skoda Superb, фото: Topcars UA

Топова Skoda Superb Laurin&Klement отримала матричні фари, шкіряний салон, акустику з 14 динаміками, навігацію, електропривод дверей багажника, вентиляцію сидінь, камери кругового огляду та паркувальний автопілот.

Нова Skoda Superb поки доступна лише з 2,0-літровими бензиновими турбомоторами на 204 та 265 л. с. Розгін до 100 км/год займає від 6 до 8 секунд, а максимальна швидкість становить 244-250 км/год. Більш потужна версія є повнопривідною.

Раніше повідомлялося, 6 млн грн приїхали за хот-догом: у Львові засвітився суперкар McLaren, тут - 570 "конячок".

Також, мільйони доларів - згоріли: в автомобільний музей Януковича потрапив "Шахед", які моделі вже не повернути.

Джерело матеріала
loader
loader