![Магнітна буря 7 лютого: яка її потужність](https://thumbor.my.ua/k76pQkXDvH2hKzPWqW1Vfre5VsM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb6216a078f911772ebdd8d622ef53f60.png)
Магнітна буря 7 лютого: яка її потужність
Через магнітні бурі може погіршуватися самопочуття. Особливо це стосується метеозалежних людей.
В Україні у п’ятницю, 7 лютого, зафіксований середній рівень сонячної активності з К-індексом 4 – жовтий рівень. Для більшості людей магнітна буря буде невідчутною.
Про це повідомляє meteoagent, який моніторить сонячну активність і коливання магнітного поля Землі.
За К-індексу 4 сильних наслідків немає, але якщо значення зростатиме (К=5 і більше), вплив магнітної бурі може бути помітнішим.
Зауважимо, що 6 лютого сонячна активність мала К-індекс 5 – червоний рівень. До слова, досить висока сонячна активність фіксувалася у період від 30 січня до 2 лютого: фіксувався К-індекс 5 та 6 – червоний рівень.
Додамо, хоча для більшості людей магнітна буря не буде відчутна, але чутливі до змін магнітного поля люди можуть мати такі симптоми: легкий головний біль або запаморочення, дратівливість, втома, сонливість або, навпаки, безсоння, зниження концентрації, розсіяність, невеликі стрибки артеріального тиску, дискомфорт у серцево-судинній системі (у людей із хронічними захворюваннями).
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)