![До України суне потужний антициклон: як зміниться погода сьогодні, 7 лютого](https://thumbor.my.ua/W9Aa0MhrkF-dfrFOcQYVZC6N1b8=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fe102cb7657e2c9e5a31455d01868b2c1.jpg)
До України суне потужний антициклон: як зміниться погода сьогодні, 7 лютого
Опадів синоптики не прогнозують.
Сьогодні, 7 лютого, в Україні прогнозують хмарну погоду з проясненнями, але без істотних опадів. На дорогах країни місцями ожеледиця.
Про це повідомляє "Український гідрометеорологічний центр".
Вітер північно-східний, 5-10 м/с, на південному сході подекуди з поривами до 15-20 м/с.
"Потужний антициклон охопив великі простори, зумовлюючи в Україні подальший ріст вже й так високого атмосферного тиску. Тому небо місцями проясниться, а опадів не прогнозується, лише в Криму падатиме невеликий сніг", - йдеться в повідомленні.
Температура вдень коливатиметься від -3°С до +2°С.
На Київщині та в столиці також буде хмарно з проясненнями. Без опадів. На дорогах місцями ожеледиця. Температура по області буде в межах -3...+2°С. У Києві сьогодні вдень близько 0°С.
Раніше синоптики повідомили, чи надовго затримаються в Україні морози. Більше про це читайте у новині.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)