Ілон Маск "візьметься" за витрати Пентагону
Ілон Маск "візьметься" за витрати Пентагону

Ілон Маск "візьметься" за витрати Пентагону

Трамп зазначив, що деякі речі "досить погані".

Президент США Дональд Трампдоручив  мільярдеру Ілону Маску переглянути витрати на Пентагон та освіту.

Про це пише CNN.

"Я доручив йому перевірити освіту, перевірити Пентагон, тобто військову сферу. І, знаєте, на жаль, ви знайдете деякі речі, які досить погані. Але я не думаю, що пропорційно ви побачите щось подібне до того, що ми щойно побачили", - сказав він.

"Я дав йому вказівку зайнятися освітою, армією, зайнятися іншими справами в міру просування, і вони виявляють величезну кількість шахрайства, зловживань, розтрат і всього такого", - додав президент.

Міністерство оборони США значною мірою залежить від Маска, використовуючи його компанії для запуску більшості військових супутників. Лише торік його підприємства отримали близько $3 мільярдів у межах майже 100 різних контрактів з 17 федеральними агентствами.

Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader