![Найкращий день і час доби: вчені з'ясували, коли люди відчувають пік щастя](https://thumbor.my.ua/m4mpCVo8Jl7nWOZRpASAbZjQgPM=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fbce7f3d2641d59132cec75567a27824c.jpg)
Найкращий день і час доби: вчені з'ясували, коли люди відчувають пік щастя
Вчені з Університетського коледжу Лондона дійшли висновку, що рівень психічного здоров'я може залежати від дня тижня і часу доби. Далеко не завжди епідемії та природні катаклізми впливають на рівень щастя
Університетський коледж Лондона досліджував рівень психічного здоров'я і щастя людини залежно від дня тижня і часу доби. Вчені проаналізували до мільйона відповідей на запитання і дійшли цікавих висновків, випливає з результатів тестів.
Два роки на запитання відповідали 50 тисяч осіб. Стало зрозуміло, що здебільшого люди щасливіші вранці, коли спостерігається кращий психічний стан. Найгірший і більш депресивний час доби — це опівночі.
Рівень щастя в опитаних зріс під час самого дослідження, проведеного на піку пандемії коронавірусу у 2020 році по 2022 роки. Щастя і задоволеність життям були найвищими щопонеділка, щовівторка і щоп'ятниці, а найнижчими — щонеділі.
"Звісно, результати дослідження інтригують, їх потрібно повторити в інших серіях, які повністю враховують усі можливі упередженості", — прокоментував провідний автор дослідження доктор Фейфей Бу з Департаменту поведінкових наук і здоров'я коледжу Лондона.
Сама по собі ідея того, що більшість людей відчувають найщасливіші моменти вранці, передбачає, що з часом їхній стан погіршиться. Але загалом ранок не є джерелом щастя, вказують експерти.
Примітно, що у респондентів не запитували, в який час доби вони почуваються найкраще. Їм ставили запитання про настрій і психічне здоров'я, а потім зіставляли відповіді з часом доби, коли люди відповідали.
Нагадаємо, вченим вдалося знайти спосіб реконструювати стародавній клімат Землі. Це стало можливим завдяки використанню анатомії деревини.
В одному з досліджень учені розкрили унікальну здатність людини пригнічувати страх. Реакція збереження спокою пов'язана з роботою мозку.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)