![Це тільки початок: на Україну насуваються люті морози, коли чекати другої хвилі похолодання](https://thumbor.my.ua/m9Sw0H6FHkIUzk60lfQTQInIqHw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2F3ab24426697aed6b8cb9462fd6d76bf6.jpg)
Це тільки початок: на Україну насуваються люті морози, коли чекати другої хвилі похолодання
Друга декада місяця буде в Україні суттєво холоднішою за першу
В Україну повернулась холодна погода з морозами і снігом.При цьому похолодання, яке українці відчули на початку лютого, — це тільки перша хвиля. Далі стане ще холодніше.
Про це йдеться в матеріалі "Телеграфу" "Снігопади, хуртовини та люті морози. Яким областям не пощастить з погодою в середині лютого".
Друга декада місяця буде в Україні суттєво холоднішою за першу, з відхиленням від норми на 3 – 6 °С. Починаючи з 15 лютого і по 20 число включно, на нас чекає нова хвиля холодів, яка буде пов'язана з надходженням арктичного повітря в тилу холодного фронту.
"Таким чином, нічна температура знизиться до -9…-15°С, вдень очікується -3…-8°С. На півдні морози виявляться не такими суттєвими – в нічний час тут прогнозується -5…-10 °С, днем -1…-6 °С", — йдеться в матеріалі.
Нагадаємо, раніше ми писали про те,чи очікувати опадів у Києві на початку тижня. Місцями стовпчики термометрів можуть опуститись до -9 градусів.
Також ми писали про те, якою буде 14 лютого погода у 5 найбільших містах України. Це свято обіцяє бути сонячним, але не для всіх.
![loader](/files/images/preloader.gif)