​​Через зростання захворюваності на ГРВІ у п'яти областях можуть запровадити "локальний карантин"
​​Через зростання захворюваності на ГРВІ у п'яти областях можуть запровадити "локальний карантин"

​​Через зростання захворюваності на ГРВІ у п'яти областях можуть запровадити "локальний карантин"

У п'яти областях України через зростання захворюваності на ГРВІ зафіксоване перевищення епідпорогу - в Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій та Чернівецькій областях. В цих областях чи окремих населених пунктах регіону за рішенням обласної комісії ТЕБ і НС можуть застосовувати посилені протиепідемічні заходи, так званий "локальний карантин". Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я.

У відомстві наголошують, що йдеться про дистанційне навчання в окремих класах у школах, навчальних закладах. Також можливі обмеження кількості відвідувачів в установах та інші протиепідемічні заходи.

- Загалом, за останній тиждень в країні занедужало 171 068 людей, із них 104 843 – діти. Це на 13% більше ніж тижнем раніше, однак така кількість тих, хто захворів, притаманна для середини епідсезону та не перевищує епідпорогу, розрахованого для України на 2024/2025 роки, - йдеться у повідомленні.

Медики зазначають, що за останній тиждень лише 3% хворих через ускладнення ГРВІ потребували госпіталізації. А саме 4 687 пацієнтів, з яких 2 912 – діти. Вони отримали усю необхідну медичну допомогу.

Наразі підйом захворюваності на ГРВІ спостерігається через циркуляцію вірусів грипу у 22 регіонах країни. Враховуючи дані щотижневого моніторингу, прогнозовано до квітня вірус грипу переважатиме над коронавірусною інфекцією. З початку циркуляції вірусів грипу в країні - з січня - зареєстровано 15 летальних випадків внаслідок ускладнень захворювання, за даними медиків померлі не мали профілактичних щеплень проти грипу. 

  • 10 лютого повідомляли, що  в Україні останнім часом стрімко зростає кількість хворих на ГРВІ та грип. Це стало причиною переведення навчальних закладів на дистанційне навчання. Вже понад 100 шкіл на Закарпатті, 37 навчальних закладів у Чернівецькій області та низка установ у Хмельницькій та інших областях країни перейшли на онлайн-формат.
  • 5 лютого в МОЗ повідомили, щозахворюваність на ГРВІ, грип та COVID-19 в Україні зросла майже на 25% за останній тиждень порівняно з попереднім.

 

 

Теги за темою
Карантин захворювання
Джерело матеріала
loader
loader