У Чорному морі залишається один ворожий носій «Калібрів» загальним залпом до 4 ракет
У Чорному морі залишається один ворожий носій «Калібрів» загальним залпом до 4 ракет

У Чорному морі залишається один ворожий носій «Калібрів» загальним залпом до 4 ракет

У Чорному морі один ворожий носій «Калібрів» загальним залпом до 4 ракет, в Азовському морі - без ворожих бойових кораблів.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на оперативну інформацію ВМС України станом на 06:00 12.02.2025 у Фейсбуці.

«В Чорному морі 1 ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 4 ракет, в Азовському морі ворожі кораблі відсутні», - йдеться у дописі.

У Чорному морі залишається один ворожий носій «Калібрів» загальним залпом до 4 ракет - Фото 1

Також, за даними ВМС ЗСУ, зараз у Середземному морі перебувають 3 ворожі кораблі, з яких 2 є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 22 ракет.

Крім того, додається у публікації, за добу в інтересах РФ прохід Керченською протокою здійснили: до Чорного моря – 3 судна, з них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор; до Азовського моря – 1 судно, яке рухалось з протоки Босфор.

Як передавав Укрінформ, Туреччина створила спеціальну робочу групу у складі 110 людей для розробки й будівництва власного авіаносця.

Фото ілюстративне

Теги за темою
Чорне море
Джерело матеріала
loader
loader