У ДБР розслідують приблизно триста справ, де фігурують представники ТЦК
У ДБР розслідують приблизно триста справ, де фігурують представники ТЦК

У ДБР розслідують приблизно триста справ, де фігурують представники ТЦК

Держбюро розслідування веде на різних стадіях досудового розслідування близько 300 справ, у яких фігурують працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП)

Зміст

Про це повідомила в марафоні радниця голови Державного бюро розслідувань з питань комунікацій Тетяна Сапьян.

"У ДБР орієнтовно десь три сотні кримінальних проваджень, де фігурують співробітники територіальних центрів комплектування",- сказала вона.

За словами радниці голови ТЦК, провадження перебувають на різних етапах. Одні справи - на етапі досудового розслідування, інші - у стадії ознайомлення з матеріалами справи. А стосовно декого обвинувальні акти уже направлені до суду.

  • 13 лютого в Хмельницькому під час проходження ВЛК чоловік скоїв суїцид. У ТЦК заявили, що жодного фізичного чи психологічного насильства до військовозобов’язаного не застосовувалося.

 

Теги за темою
Україна ДБР Кримінал
Джерело матеріала
loader
loader