Росія атакувала Марганець, постраждали чотири людини
У ніч на 17 лютого Росія атакувала Дніпропетровщину. Найбільше від ворожого терору потерпав Марганець: від вечора агресор кілька разів бив по місту артилерією, повідомив голова ОВА Сергій Лисак.
Постраждали четверо людей. 64-річна жінка. І чоловіки 22, 26 та 54 років. Один з потерпілих госпіталізований в стані середньої тяжкості.
- Сталася пожежа, яку рятувальники оперативно приборкали. Понівечені навчальний заклад, адмінбудівля, промислове та комунальне підприємства, 8 магазинів, кафе, юридичний центр, - розповів Лисак.
За його даними, внаслідок російського нападу також пошкоджені 8 багатоквартирних будинків і 4 приватні. Потрощені господарська споруда, гараж, авто. Зачепило лінію електропередач.
Вночі росіяни також обстріляли села в Марганецькій та Мирівській громадах. Минулося без загиблих і поранених.
- У ніч на 17 лютого Росіяни також вдарили дронами по Харкову та Запоріжжю. Є постраждалі.
- 16 лютого внаслідок російської атаки “шахедами була пошкоджена теплова електростанція Миколаєва. Без теплопостачання залишились 46 тисяч абонентів, понад 100 тисяч людей. У місті було розгорнуто 67 пунктів незламності.
![loader](/files/images/preloader.gif)