Попри війну, у 2025 році розпочнеться вступна кампанія до закладів вищої освіти. Деякі абітурієнти планують вступ до магістратури. Видання Освіта.ua розповіло, коли розпочнеться реєстрація учасників на іспити до магістратури.
У 2025 році реєстрація вступників в магістратуру для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) і єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) розпочнеться 2 травня.
Відповідні дати затверджені календарним планом проведення вступних іспитів у магістратуру. Зокрема, вступники матимуть два часові проміжки для реєстрації на участь у ЄВІ та ЄФВВ.
Так, основний період реєстрації учасників основної сесії іспитів триватиме з 2 до 23 травня.
«У цей час вступники, які планують брати участь у ЄВІ та ЄФВВ, зможуть подати реєстраційні документи, а також за потреби внести зміни в реєстраційні дані, наприклад, змінити місце складання тесту», – йдеться у повідомленні.
Учасники, які не змогли зареєструватись на іспити в основний період у травні, зможуть пройти реєстрацію для участі у додатковій сесії під час додаткового періоду. Він триватиме два дні – 16 і 17 червня.
Реєстрацію будуть здійснювати приймальні комісії закладів вищої освіти дистанційно або за умови особистої присутності вступника.
Раніше ми писали, який мінімальний бал треба набрати випускникам, щоб вступити на бюджет у 2025 році.