Леся Нікітюк назвала причину, через яку відмовилася вести нацвідбір на "Євробачення"
Леся Нікітюк назвала причину, через яку відмовилася вести нацвідбір на "Євробачення"

Леся Нікітюк назвала причину, через яку відмовилася вести нацвідбір на "Євробачення"

Ведуча Леся Нікітюк зізналася, що їй пропонували стати ведучою Нацвідбору на Євробачення, але вона відмовилася. У коментарі програмі "Ранок у великому місті" артистка зазначила, що давно стежить за конкурсом і мріяла виконати цю місію, проте цього року не змогла бути ведучою через свою зайнятість.

- Мені запропонували вести! Я дуже люблю "Євробачення" з дитинства. І це моя мрія - вести Нацвідбір. Але цього разу у нас просто за датами не вийшло. Просто пропонували вести, не розмовляли з ким і як, - уточнила Леся.

Цього року фінал національного конкурсу провели незмінний коментатор "Євробачення" Тимур Мірошниченко, стендап-комік Василь Байдак та ведуча Маша Єфросиніна. За результатами шоу, Україну на конкурсі у швейцарському Базелі представить гурт Ziferblat із піснею Bird of Pray. Після запровадження нових правил виїзду за кордон у Мінкульті заявили, що обдумають, як дозволити колективу перетнути кордон.

Джерело матеріала
loader
loader