/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F665d00eaf693a2df802ec79b66cd2c96.jpg)
Військові КНДР наступають у районі Суджі: у DeepState розповіли про ситуацію
Що відбувається в Курській області:
У районі підконтрольного Силам оборони України міста Суджа проводять наступ переважно північнокорейські військові. Саме вони зазнають найбільших втрат. Одну з таких штурмових груп українські війська накрили вогнем артилерії.
"Насправді ка**пські пропагандисти хочуть на чужому горбу виїхати, адже основна наступальна сила ворога складається з північнокорейських солдат і саме вони несуть найбільші втрати. На кадрі сигнатури значної групи противника, яка рухалася на штурм, але почала блукати і потім потрапила під вогонь артилерії", - повідомили в DeepState.
Окупанти намагалися потрапити в тил позицій ЗСУ
Крім того, аналітики підтвердили, що вранці 8 березня окупанти намагалися використати трубу, щоб потрапити в тил українських військ у Курській області.
"Але як насправді це закінчилося - нам невідомо поки що", - підкреслюється в повідомленні.
Ситуація в Курській області - новини за темою:
Як повідомляв Главред, журналісти The Telegraph раніше заявили, що 10-тисячне угруповання Сил оборони України у районі Суджі опинилося під загрозою оточення. Просування росіян може бути пов'язане з паузою США в наданні українцям розвідувальних даних.
Зараз немає загрози оточення Сил оборони в Курській області, сказали джерела РБК-Україна. Командування працює над тим, щоб стабілізувати ситуацію. Поки що немає планів щодо виведення українських військ з Курщини.
ЗСУ можуть вийти з Курської області протягом двох тижнів, йдеться в матеріалі New York Post. Війська РФ могли скористатися ситуацією з відмовою Штатів надавати Україні розвідувальні дані, для прориву української оборони.
Інші новини:

