
"Він добре їх знає". Трамп призначив Келлога спецпредставником в Україні
Президент США Дональд Трамп призначив Кіта Келлога спеціальним посланцем в Україні. Про це американський лідер повідомив у своїй соцмережі Truth Social.
Келлог працюватиме безпосередньо з президентом Володимиром Зеленським та керівництвом України, зазначив Трамп.
"Він добре їх знає, і вони мають дуже добрі робочі відносини", – додав президент США.
Читайте також
Розуміє Україну, чує Європу. Що потрібно знати про Келлога та його роль у переговорах
У листопаді 2024 року Трамп обрав Келлога спецпредставником із питань України та Росії, проте з лютого 2025-го займатися комунікаціями з Москвою став інший спецпосланець – Стів Віткофф, який опікується питаннями Близького Сходу.
Згодом Келлог пояснював, що він займається українським і європейським напрямками, а Віткофф – російським.
- Напередодні, 14 березня, NBC News із посиланням на співбесідників в Штатах та Росії повідомило, що на вимогу країни-агресорки Келлог був усунений від переговорів на високому рівні щодо припинення війни. Ймовірною причиною цього стало те, що Москва вважає позицію спецпосланця проукраїнською.
- На відміну від Віткоффа, Келлог не був присутній на двох зустрічах представників США з російською та українською делегаціями у Саудівській Аравії.
Читайте також
Келлог про "24 години" Трампа щодо завершення війни: Ми не сказали, якого дня

Киянка поширила у соцмережі фото з нацистським прапором - поліція відкрила справу
УкраинФорм

Аляска — пастка для Путіна? Чи зможуть заарештувати російського диктатора під час зустрічі з Трампом
Telegraf

Трамп проти Путіна: чи зможе Росія витримати економічний тиск і продовжувати війну
24tv

Посол у Німеччині відповів ультраправим, які пропонують Україні віддати Росії території
Европейская правда

Глава МЗС Чехії вшосте прибув до України
Европейская правда
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2F0ea4ba47182b01704d46cee96da2f254.jpg)
Німецькі ультраправі закликали скасувати виплати допомоги для українців у Німеччині
Европейская правда
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fe504d90af1f8d9e10a66a7f63f1b647f.png)
Саміт на Алясці: Путін проти розширення НАТО і хоче зміни режиму в Україні, — ISW
Фокус