Отримає громадянство іншої країни: Кортні Лав тікає з Америки через політику Трампа
Отримає громадянство іншої країни: Кортні Лав тікає з Америки через політику Трампа

Отримає громадянство іншої країни: Кортні Лав тікає з Америки через політику Трампа

Вдова фронтмена гурту Nirvana Курта Кобейна заявила, що планує назавжди переїхати до Великої Британії. Про це повідомляє Show 24 з посиланням на The Daily Mail.

Кортні Лав виступила у Королівському географічному товаристві в Лондоні та зізналась, що рада тут бути. Вона розкритикувала президента США та його оточення.

Тут так чудово жити. Через пів року я нарешті отримаю британське громадянство. Я буду громадянкою – подаю документи,
– повідомила Кортні Лав.

Кортні Лав переїхала з Лос-Анджелеса до Лондона ще у 2019 році.

Нагадаємо, раніше Мадонна розкритикувала Трампа, який назвав себе королем в одній з публікацій. Співачка підкреслила, що це суперечить демократичним цінностям США.

Які зірки покидають США через президентство Трампа

  • Еллен Дедженерес та її дружина виставили на продаж свій особняк у Каліфорнії після результатів виборів.
  • Єва Мендес та Раян Гослінг, які вже певний час живуть у Великій Британії, планують залишатися там і надалі.
  • У США не планують повертатися також Єва Лонгорія, Америка Феррера та інші.
Теги за темою
США Дональд Трамп Великобританія
Джерело матеріала
loader
loader