/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Ffe34d29b1b918f1dea450b2e413da2e6.jpg)
Вдарить похолодання і буде штормовий вітер: у яких областях різко зміниться погода
Ви дізнаєтеся:
Погода в Україні у неділю, 23 березня, стане холоднішою в низці областей. У західних та північних регіонах температура повітря трохи опуститься і становитиме +8…+12 градусів.
На решті території нашої держави буде тепло – стовпчики термометрів показуватимуть +10…+14 градусів. Про це розповіла синоптикиня Наталія Діденко.
"Якраз 23-го березня на заході та півночі України трохи похолоднішає – вдень очікується проти сьогоднішніх +10…+16 градусів нижченькі +8…+12 градусів. На решті території України завтра буде тепло, +10…+14 градусів", – повідомила синоптикиня.
Також вона попередила, що в цей день вітер розженеться до штормових поривів, він буде рухатися з південного сходу.
Дощі у неділю пройдуть в західних областях, подекуди на півночі та крайньому сході.
На півдні та в центральній частині України – без істотних опадів.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F79e67ef1f375cacab8ddbe2861fa3fd8.jpg)
Погода в Києві 23 березня
У Києві в неділю буде рвучкий південно-східний вітер.
"Температура повітря дещо знизиться, завтра вдень у столиці близько +10…+12 градусів. Одягніться тепліше. Щоб якісь істотні опади – навряд, але набіжать хмари", – розповіла Діденко.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2Fdc6ef453904f6ab45b4ebbd42af3a1ff.jpg)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F131%2F442fde6eb6ea6d941aa3a563ab68ae42.jpg)
Погода в Україні – останні новини
Як раніше повідомляв Главред, буде мороз -3 градуси і дощі – стало відомо, у яких регіонах буде похолодання. Не усі області України накриє суттєве потепління – у деяких регіонах ще будуть морози. Також подекуди в нашій державі очікуються дощі.
Також раніше повідомлялося, що дощі литимуть в кількох областях – в Україні різко зміниться погода. Низку областей нашої держави накриють опади – синоптикиня сказала, де вони будуть.
Нагадаємо, Україну накрило різке потепління – синоптики назвали регіони, де литимуть дощі. Погода на Закарпатті буде найтеплішою. Там температура повітря підвищиться до +15 градусів.
Вас також може зацікавити:
Хто така Наталія Діденко
Наталія Діденко — український метеоролог, телеведуча, блогер. Працювала синоптиком в Українському Гідрометцентрі, відділі метеорологічних прогнозів. Ведуча власної авторської програми "Погода з Наталкою Діденко", пише Вікіпедія.

