/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F02a91ef825487869137cecd20c657f1b.jpg)
На війні ліквідували пропагандиста "Ізвєстій" Олександра Федорчака
Про це повідомляє 24 Канал з посиланням на пропагандистські ЗМІ.
Що відомо про смерть Федорчака
Олександр Федорчак останнім часом працював на території Луганської та Харківської областей. Подробиці загибелі пропагандиста уточнюються, проте попередньо він загинув внаслідок артилерійського обстрілу з боку Збройних Сил.
Останній репортаж Федорчака про ситуацію на Куп'янському напрямку вийшов в ефір буквально напередодні загибелі.
Відомо, що Олександр Федорчак народився в Криму. Спочатку він працював у газеті, а згодом перейшов на телебачення. У грудні 2024 року їздив до окупованого Бахмута. Він записав звернення на фоні архітектурної пам’ятки – будівлі Азово-Донського банку, яка зараз зруйнована обстрілами. Він неї лишився лише фасад, всередині все зруйновано.
Олександр Федорчак у Бахмуті / фото російських ЗМІ
У відео Федорчак казав, що "в місті стало спокійніше". Тоді пропагандист пов’язав це з тим, що російська армія продовжує просуватись вглиб Донецької області.
До речі, нещодавно топтемою у російських ЗМІ була смерть матері Олеся Бузини – Валентини. У Москві розкручували "трагічну історію жінки, яка так і не добилася справедливості". Її сина, скандального проросійського журналіста, вбили у Києві у 2015 році.
