Стефанчук запросив нову президентку Бундестагу відвідати Україну
Стефанчук запросив нову президентку Бундестагу відвідати Україну

Стефанчук запросив нову президентку Бундестагу відвідати Україну

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук привітав Юлію Кльокнер з обранням на посаду президентки Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина. Вона запевнила, що готова активно розвивати німецько-українське співробітництво.

Про це Стефанчук повідомив у Фейсбуці, передає Укрінформ. 

«Привітав пані Юлію Кльокнер з обранням на посаду Президентки Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина. Мав честь бути першим серед іноземних колег, хто звернувся з вітанням після її призначення. Пані Кльокнер щиро подякувала за дзвінок і запевнила у готовності активно розвивати німецько-українське співробітництво», - зазначив він.

Під час телефонної розмови політики обговорили безпекову ситуацію в Україні.

Спікер українського парламенту запевнив, що почув чітку й принципову позицію Кльокнер: «Німеччина залишатиметься відданим партнером нашої держави».

Стефанчуквисловив слова вдячності новій президентці Бундестагу за налаштованість і надалі підтримувати українську боротьбу, а також сприяти динамічному розвитку міжпарламентської взаємодії.

«Запросив пані Юлію Кльокнер відвідати Україну. Побажав їй успіхів у відповідальній державній діяльності — на благо народу Німеччини та задля зміцнення європейської єдності», - додав Голова ВР.

Як повідомляв Укрінформ, депутати Бундестагу обрали на установчому засіданні 25 березня президентку німецького парламенту та висунули кандидатури п'яти віцепрезидентів - від усіх партій.

Фото: Руслан Стефанчук, Фейсбук

Теги за темою
Німеччина
Джерело матеріала
loader
loader