/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2Fa68464808a69d895fd43a86a3d68c754.png)
Генсек НАТО категорично прокоментував відновлення відносин з Росією після війни
Це може зайняти десятиліття
Закінчення війни в Україніне вплине на відновлення стосунків з Росією. Загроза з боку цієї країни збережеться.
Про це заявив генсек НАТО Марк Рютте у середу, 26 березня. За його словами, це займе десятиліття.
"Цього не станеться. Це займе десятиліття, тому що існує повна відсутність довіри. Загроза все ще існує… навіть якщо війна закінчиться, російська загроза все ще існує", — сказав Рютте журналістам у Варшаві.
Додамо, що Європейські країни переглядають свої підходи до підтримки України, змінюючи акцент ізможливого відправлення військ на альтернативні варіанти допомоги. Таке рішення зумовлене політичними та логістичними викликами, а також реакцією Росії та США на подібні ініціативи.
Раніше "Телеграф" писав, що після переговорів делегації США спочатку з росіянами, а потім з українцями сторони досягли попередньої угоди про припинення обстрілів енергетичних об’єктів. Однак на даному етапі перспективи укладання довгострокової угоди здаються малоймовірними, оскільки у них існують серйозні відмінності у баченнях того, як має завершитись війна.

