/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F459%2F4caec69942ec2e81ab8298faf16d9899.jpg)
У Генштабі прокоментували звинувачення Росії в недотриманні умов перемир’я
Українські сили оборони не здійснювали ударів по російській енергетичній інфраструктурі в Курській і Брянській областях, а також по об’єктах енергетики на території тимчасово окупованого Криму.
Про це повідомляється з посиланням на Генеральний штаб ЗСУ.
Як зазначили у Генеральному штабі, заяви російського міністерства оборони про нібито порушення Україною умов припинення вогню стосовно об’єктів енергетики не відповідають дійсності."25-26 березня Українські сили оборони не завдали ударів безпілотними літаками по об’єктах енергетики РФ в Курській і Брянській областях, а також по об’єктах енергетики на території тимчасово окупованого Криму", - сказано у заяві.
У Генеральному штабі зауважили, що російське військове відомство поширює неправдиві та безпідставні звинувачення, щоб продовжити війну, підтримувати брехливу пропаганду і використовувати типові російські спроби обманути світ.
