Київський зоопарк показав нову домівку для врятованих папуг
Нещодавно у Київському зоопарку завершився етап реабілітації для двох врятованих патагонських папуг. Про це повідомляється на сайті Київського зоологічного парку загальнодержавного значення.
- Переходимо до етапу соціалізації. Спеціально для цього наші співробітники створили новий груповий вольєр. Оскільки ці птахи живуть зграями, їх об’єднали з родиною папуг-монахів більшість з яких є також врятованими, - йдеться в повідомленні.
У природі ці птахи мешкають в одному ареалі, тому патагонські папуги разом з папугами-монахами утворюють веселу та дружню зграю. Для їхнього комфорту створено різноманітні присади, іграшки, гілки дерев, годівнички та декоративний фонтанчик.
У зоопарку зазначили, що насолодитися дзвінким весняним співом нової пернатої компанії можна, проходячи від паркінгу до відкритого вольєру слона.
Патагонський папуга (Cyanoliseus patagonus) - вид птахів, що зустрічається в Південній Америці, зокрема в Аргентині та Чилі. Патагонський папуга є видом, який перебуває під загрозою зникнення через знищення природних середовищ і незаконний вилов для продажу. Однак завдяки зусиллям з охорони природи, популяція дещо стабілізувалася.
Патагонські папуги в природі можуть жити до 20 років, якщо вони мають сприятливі умови для існування. В неволі, при належному догляді, правильному харчуванні та умовах, ці папуги можуть жити до 30 років.
- 26 березня до львівського притулку повернувся лелека Шейн, який звив тут гніздо.
- 21 березня стало відомо, що на озера Київського зоопарку повернулися червонокнижні пелікани з пташенятами.
- 27 лютого Міндовкілля пообіцяло зберегти притулок для лебедів у Межигір’ї.

