У Польщі затримали пропагандиста, який працював на Віктора Медведчука: деталі
У Польщі затримали пропагандиста, який працював на Віктора Медведчука: деталі

У Польщі затримали пропагандиста, який працював на Віктора Медведчука: деталі

Служба безпеки України та правоохоронці Польщі затримали громадянина України, який працював на користь прокремлівського політика Віктора Медведчука. У соцмережі вказують, що може іти мова про "експерта" Молчанова.

Про затримання СБУ розповіла у Telegam-каналі.

Як вказано у повідомленні Служби безпеки, затримання відбулось завдяки багатоходовій операції, до якої долучилась Служба зовнішньої розвідки України та поліція Польщі. Операція відбулась на території ЄС, і вперше на територію України повернули фігуранта, який працював в інформаційній сфері на користь РФ. СБУ не назвала імені затриманого, але вказано, що це "політтехнолог з пулу Медведчука". Опубліковано документи затриманого, але ім'я заблюрене: бачимо, серед інших, російський паспорт.

Затримання СБУ - паспорти фігуранта, арештованого у Польщі
Фото: СБУ

На сьогодні затриманий агент РФ перебуває в київському СІЗО, пояснила пресслужба СБУ.

У анонімному каналі "Вертикаль" написали, що ідеться про політтехнолога Кирила Молчанова. Офіційно не підтверджується, що ідеться саме про цю особу.

Затримання СБУ - ім'я політтехнолога, якого арештували на території ЄС
Фото: Скриншот

Новина доповнюється …

Теги за темою
СБУ Віктор Медведчук пропаганда арешт
Джерело матеріала
loader
loader