На Волині у приміщенні ТЦК знайшли мертвим лікаря обласної лікарні
На Волині у приміщенні ТЦК знайшли мертвим лікаря обласної лікарні

На Волині у приміщенні ТЦК знайшли мертвим лікаря обласної лікарні

ТЦК (Ілюстративне фото: facebook.com/volynarmy)

У Луцькому об'єднаному міському Територіальному центрі комплектування знайшли мертвого лікаря, повідомляє Нацполіція регіону. За даними від анонімних співрозмовників місцевого медіа Конкурент, може йтися про голову військово-лікарської комісії Олега Лопачака.

Тіло чоловіка без ознак життя було виявлене 11 квітня у приміщенні ТЦК. Правоохоронці встановили, що це медик обласної лікарні.

Згідно з попереднім оглядом тіла, ушкоджень виявлено не було. На місці працювала слідчо-оперативна група, криміналісти. Подробиці інциденту з'ясовуються.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за підозрою умисного вбивства, але з приміткою "природна смерть". Тіло направили на експертизу для встановлення точної причини смерті.

Олег Лопачак – лікар-невропатолог Волинської обласної клінічної лікарні та голова ВЛК.

Олег Лопачак (Фото: vokl.com.ua)
  • 7 лютого повідомлялося, що у Чернівцях у будівлі ТЦК помер 32-річний чоловік.За словами правоохоронців, йому зле під час проходження військово-лікарської комісії.
  • 3 березня також повідомлялося про смерть чоловіка у ТЦК, але вже у Кременчуці.
  • 27 березня повідомлялося, що у Вінницькій області посадовицю ТЦК підозрюють у побитті чоловіка. Вона вдарила його по голові та почала душити.
Теги за темою
смерть Луцьк
Джерело матеріала
loader
loader