/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fd04dbb7b68dd7c78c65295a603b44c00.png)
У Генштабі відповіли, чи звільнили полковника Сухаревського з посади командувача сил БпЛА
У Збройних Силах України спростували інформацію про начебто переведення полковника Вадима Сухаревського з посади командувача Сил безпілотних систем на іншу позицію.
Як повідомили в Генеральному штабі, під час формування керівного складу нових армійських корпусів дійсно розглядалися різні кандидатури, зокрема й офіцери з досвідом бойових дій, серед яких був і полковник Сухаревський.
Однак рішення про його переміщення не ухвалювалося.
“Станом на цей час полковник Сухаревський продовжує виконувати визначені йому завдання на посаді командувача Сил безпілотних систем Збройних Сил України”, — йдеться в офіційному повідомленні.
У Генштабі також наголосили, що повідомлення про кадрові зміни, поширені окремими медіа, не відповідають дійсності.
Раніше підполковник Богдан Кротевич, з позивним “Тавр” різко висловився щодо дій головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, закликавши його піти у відставку.

