У Краснопіллі росіяни атакували дроном автомобіль, двоє поранених
У Краснопіллі росіяни атакували дроном автомобіль, двоє поранених

У Краснопіллі росіяни атакували дроном автомобіль, двоє поранених

У селищі Краснопілля Сумської області в суботу, 12 квітня, російські загарбники атакували безпілотником автівку, водій і пасажир зазнали поранень.

Як передає Укрінформ, про це прокуратура Сумської області повідомила у Телеграмі.

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом вчинення воєнних злочинів (ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, близько 13:20 росіяни атакували, попередньо, FPV-дроном транспортний засіб, який рухався по території селища Краснопілля.

Постраждали водій і пасажир автівки: чоловіки віком 49 і 39 років. Їм надали медичну допомогу. Транспортний засіб зазнав суттєвих пошкоджень.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки атаки.

Як повідомляв Укрінформ, 11 квітня російські військові атакували дронами Шосткинську громаду на Сумщині. Зазнали пошкоджень приміщення агропідприємства, техніка і ЛЕП.

Теги за темою
війна Обстріл
Джерело матеріала
loader
loader