/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F925224ab0b83b227b5f3147d8810e2be.jpg)
Що відомо про 13-річного героя із Сум, який врятував людей з палаючого автобуса
13-річний хлопчик вистрибнув з палаючого автобуса, розблокував двері і допоміг врятувати пасажирів, які були ще живі, передає 24 Канал.
Що відомо про маленького героя
Сам підліток зазнав поранень – три уламки влучили в голову. Один із них лікарям уже вдалося дістати. Наразі хлопець перебуває під наглядом медиків.
У мами школяра – Марини – обличчя посічене склом, загрози здоров’я немає, її нещодавно відпустили додому.
Відомо, що Кирило навчається у 8 класі Сумської школи №4, а також він вихованець ДЮСШ "Факел", де займається вільною боротьбою.
У навчальному закладі Кирила відреагували на подію.
"Цей героїчний вчинок гідний вдячності і пошани. Кирило, ми пишаємося тобою й твоєю мужністю! Найшвидшого тобі одужання, наш Герою!, – йдеться у дописі школи.
Нагадаємо, що внаслідок атаки на Суми загинули 34 людини. Серед них – шестикласник Максим Мартиненко з батьками, піаністка Олена Когут, водій автобуса Микола Леон, нотаріусЛюдмила Ващенко.

