Адміністрація Трампа планує майже удвічі скоротити бюджет Держдепу - Politico
Адміністрація Трампа планує майже удвічі скоротити бюджет Держдепу - Politico

Адміністрація Трампа планує майже удвічі скоротити бюджет Держдепу - Politico

Адміністрація президента США Дональда Трампа обмірковує можливість скоротити бюджети Державного департаменту, а також USAID майже вдвічі.

Про це повідомляє в понеділок видання Politico із посиланням на документ, який отримало у своє розпорядження, передає Укрінформ.

«Згідно з бюджетною пропозицією на 2026 фінансовий рік, на Держдепартамент та  USAID буде виділено $28,4 мільярда, порівняно з $54,4 мільярда в ухваленому бюджеті на 2025 фінансовий рік», - зазначає газета.

Це  цілком відповідає  політиці скорочення витрат, на якій зосереджено Адміністративно-бюджетне управління Білого дому. Крім того, це пояснюється демонтажем USAID, нечисленні програми якого перебувають у процесі підпорядкування Державному департаменту США.

За цих обставин будуть скасовані або суттєво скорочені програми, включно з тими, які сприяють розвитку демократії, підтримують освітні та культурні обміни, допомагають багатонаціональним установам, борються з торгівлею наркотиками та розвʼязують  проблеми охорони здоров’я за кордоном.

Як повідомлялося, адміністрація Дональда Трампа від початку своєї каденції запроваджує суттєві скорочення державного фінансування урядових структур у Сполучених Штатах.

Теги за темою
США Дональд Трамп
Джерело матеріала
loader
loader